x
Ładowanie...

Brodziak Gallery Warszawa od dziś w Defabryce

16 listopada 2017

Przeszklony kontener Brodziak Gallery wylądował dziś o poranku na terenie Defabryki obok restauracji Mizu
Galeria będzie gościć w Defabryce do 30 kwietnia.

Brodziak GalleryBrodziak Gallery

Kilka słów o Szymonie Brodziaku:
„Jesteś tym, co widzisz” – twierdzi Szymon Brodziak, słynący z niekonwencjonalnych czarno-białych sesji fotograficznych. Pierwszy Polak i najmłodszy artysta, którego prace w 2015 zostały wystawione w Muzeum Fotografii -Fundacji Helmuta Newtona w Berlinie. Najlepszy fotograf reklamowy roku 2016 według jury międzynarodowego konkursu Prix de la Photographie Paris. Uznany przez Fashion TV za najlepszego na świecie fotografa czarno-białych kampanii reklamowych. Z wykształcenia ekonomista – z pasji fotograf. Porzucił rodzinny interes, aby asystować przy sesjach mody i kampaniach wizerunkowych, które dziś są głównym polem jego działalności.
 

Od 2006 roku otrzymał liczne międzynarodowe nagrody na konkursach fotograficznych w Stanach Zjednoczonych i w Europie – w tym liczne medale oraz wyróżnienia na Prix de la Photographie Paris 2016 – zarówno za kampanie reklamowe, jak i projekty autorskie. Również w 2016, Szymon zdobył pierwsze miejsce w kategorii Moda w konkursie International Photography Awards. 

Brodziak został wyróżniony nagrodą Johnie Walker Keep Walking Award za ciągłe urzeczywistnianie swoich marzeń oraz pasję wyznaczania nowych ścieżek w poszukiwaniu piekna. 

 

Właściciel dwóch autorskich galerii fotografii w Poznaniu i w Warszawie – Brodziak Gallery.