x

Co słychać w Lumiart?

27 stycznia 2022

Lumiart jest miejscem ciągłej transformacji, w którym przestrzeń żyje i zmienia się każdego dnia. Dzięki temu panuje tu atmosfera pełna inspiracji, kreatywności i artystycznego ducha.

Stojąc przed salonem czujemy industrialny charakter, szara cegła okala budynek Defabryki pełnej twórczych lokali. Lekko zapalone lampy, dające o sobie znać delikatnym, ciepłym światłem, od razu zapraszają do środka salonu, którym jest Lumiart.
 
Niecodzienne kształty, wyjątkowe kolory i perfekcyjny design to kwintesencja tego miejsca, które od pierwszych kroków wita nas światłem. Nie tylko tym z lamp, ale przede wszystkim naturalnym, wchodzącym do salonu przez wielkie okna. Tutaj naprawdę możemy zrozumieć jak wielka jest jego rola w przestrzeni.

Ci, którzy są estetycznymi wrażliwcami, mogą się tu prawdziwie zachwycić. Od wejścia okala nas design, począwszy od osprzętu w każdym kolorze, tego minimalistycznego jak i bogatego w formy. Następnie w oczy rzucają się lampy sufitowe wypełniające każdą przestrzeń nad naszymi głowami. Kształty zaskakują, a romantyczne i żywe kolory wprawiają w twórczy nastrój. Do tego wszystkiego widzimy lampy stojące, te klasyczne jak i modernistyczne, które na pierwszy rzut oka niezrozumiałe, dopiero po krótkim instruktażu zachwycają swoją wyjątkowością.

Panuje tu pełen profesjonalizm, a każdy niezdecydowany klient, pochłonięty bogatym wyborem lamp, poczuje się zaopiekowany przez przemiłą panią Justynę i Wiolę. To właśnie one zrozumieją w punkt potrzeby odwiedzających salon, dobierając lampy i osprzęt, które podkreślą wyjątkowość każdej przestrzeni.
 
Serdecznie zapraszamy do naszego salonu wszystkich architektów, którym służymy pomocą techniczną. Zachęcamy do skorzystania z komfortowej przestrzeni na piętrze, którą stworzyliśmy specjalnie z myślą o spotkaniach z klientami.