x
Ładowanie...

Fotorelacja z Pikniku i Drzwi Otwartych

27 września 2017

23.09.2017 roku Defabryka zorganizowała pierwsze Drzwi Otwarte oraz Piknik artystyczny związany z oficjalną prezentacją muralu Łąka Polska Sylwii Jóźwiak. 

W bogatym programie znalazły się atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
 
Artystki z Akademii Sztuk Pięknych, współpracujące z Defabryką w ramach projektu Promocji Młodej Sztuki Polskiej, przeprowadziły cykl warsztatów kreatywnych dla dzieci: Agnieszka Strojna ogrody w szkle, Sylwia Jóźwiak wraz z Renatą Kluczyńską wykonały papierową łąkę polską, a Kimba Frances Kerner origami. Panie z Lalas Studio wyplatały wianki z żywych kwiatów. Fundacja Ochrony Zabytków Przemysłu i Techniki zorganizowała dla dzieci warsztaty recyklingowe.
 
Electro Atelier wraz z Electrolux Polska zaprosiło dzieci na warsztaty kulinarne z szefem kuchni ambasady Szwecji Michałem Godyniem. 
 
Ponadto można było uszyć maskotki i broszki w Monadzie, zaprojektować formy architektoniczne z balonów w Spaceplanie, nauczyć się podstaw kaligrafii w Mizu czy wykonać własną grafikę na tkaninach Pepe Jeans.
 
W nowo otwartym salonie pokazowym ABB (ABB Living Space Experience) inteligentny robot Yumi pokazywał swoje możliwości. Ośmiu designerów z Sieberthead wykonywało spersonalizowane etykiety na Frugo.

Przez cały dzień skorzystać można było z porad architektów z zakresu projektowania, oświetlenia i aranżacji wnętrz.

Kreatywny zespół BNA Brand New Attitude wykonał doskonałą oprawę graficzną imprezy przyczyniając się do wysokiej frekwencji i sukcesu Pikniku.
 
Piknikowy gwar i śmiech, który wypełniał Defabrykę przez cały dzień, pozostawił po sobie niedosyt i ogromną chęć wprowadzenia takich elementów do naszej przestrzeni częściej.

 

 

fot. Adam Słomiński./ fot. SiebertHead / fot. Agnieszka Płusa / fot. FOZPiT

 


 

SaveSave